ECHOMAP™ UHD 72cv

POĎTE NA RYBY. PRIDAJTE SA K NÁM.

Kombinovaný GPS plotter so 7" dotykovou obrazovkou čitateľnou na slnku. Zabudovaný sonar umožňuje používať sondy s ultravysokým rozlíšením alebo tradičné sondy CHIRP.

ikony echoMAP™ UHD 92sv

Chytajte
ryby inteligentnejšie.

PODPORA LIVESCOPE™ SONAR
PODPORA LIVESCOPE™ SONAR

ECHOMAP UHD 72cv podporuje celý rad snímačov Garmin vrátane sonarových snímačov Panoptix™ a skenovacieho sonarového systému Panoptix LiveScope™, ktorý umožňuje sledovať okolie lode v reálnom čase.

K DISPOZÍCII AJ SO SADOU SOND
K DISPOZÍCII AJ SO SADOU SOND

Obsahuje sonar GT24 s technológiou ClearVü a rozlíšením UHD, ktorý vám ponúka dokonale čistý obraz. Navyše získate tradičný širokopásmový sonar CHIRP od spoločnosti Garmin s výnimočne kvalitným oddeľovaním jednotlivých objektov pod vodou.

PRIDAJTE SI MAPY
PRIDAJTE SI MAPY

Zažite bezkonkurenčné pokrytie a detaily s voliteľnou mapou BlueChart g3 s integrovanými údajmi Garmin a Navionics®.

QUICKDRAW CONTOURS
QUICKDRAW CONTOURS

Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™.

Skvelá
konektivita.

S MOŽNOSŤOU PRIPOJENIA K SIETI
S MOŽNOSŤOU PRIPOJENIA K SIETI

Ak máte loď vybavenú niekoľkými kompatibilnými zariadeniami ECHOMAP UHD alebo ECHOMAP Ultra, 7" a 9" modely môžu zdieľať informácie, ako sú sonarové údaje, údaje používateľa alebo mapy.

SIEŤ NMEA 2000® A NMEA 0183
SIEŤ NMEA 2000® A NMEA 0183

Pripojte sa ku kompatibilným autopilotom, digitálnemu prepínaniu, počasiu, audiosystému Fusion-Link™, médiám, VHF, AIS, údajom motora, snímačom kurzu - ako je napríklad snímač SteadyCast™ - a ďalším zariadeniam z jednej obrazovky.

APLIKÁCIA ACTIVECAPTAIN
APLIKÁCIA ACTIVECAPTAIN

Vstavané pripojenie Wi-Fi® sa spája s bezplatnou mobilnou aplikáciou typu "všetko v jednom" na prístup k funkcii OneChart™, inteligentným upozorneniam, aktualizáciám softvéru, údajom Garmin QuickDraw Community a ďalším.

KOMPATIBILITA S FORCE™ TROLLING MOTOROM
KOMPATIBILITA S FORCE™ TROLLING MOTOROM

Ovládajte najvýkonnejší a najúčinnejší dostupný trollingový motor, nasmerujte ho na body trasy, sledujte stopy a ďalšie funkcie z obrazovky vášho mapového plotra.

ActiveCaptain
Spravujte svoje námorné zážitky pomocou bezplatnej aplikácie ActiveCaptain®.
Force
Výkonné. Efektívne. Tichý. Force™ elektromotor .

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.