ECHOMAP™ UHD 62cv

POĎTE NA RYBY. PRIDAJTE SA K NÁM.

Kombinovaný GPS plotter so 6" dotykovou obrazovkou čitateľnou na slnku. Zabudovaný sonar umožňuje používať sondy s ultravysokým rozlíšením alebo tradičné sondy CHIRP.

ikony echoMAP™ UHD 62cv

Chytajte
ryby inteligentnejšie.

K DISPOZÍCII AJ V SADE SO SONDOU
K DISPOZÍCII AJ V SADE SO SONDOU

Obsahuje sonar GT24 s technológiou ClearVü a rozlíšením UHD, ktorý vám ponúka dokonale čistý obraz. Navyše získate tradičný širokopásmový sonar CHIRP od spoločnosti Garmin s výnimočne kvalitným oddeľovaním jednotlivých objektov pod vodou.

K DISPOZÍCII AJ SO SADOU SOND
PRIDAJTE SI MAPY

Zažite bezkonkurenčné pokrytie a detaily s voliteľnou mapou BlueChart g3 s integrovanými údajmi Garmin a Navionics®.

K DISPOZÍCII AJ SO SADOU SOND
QUICKDRAW CONTOURS

Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™.

Skvelá
konektivita.

SIEŤ NMEA 2000® A NMEA 0183
SIEŤ NMEA 2000® A NMEA 0183

Pripojte sa ku kompatibilným autopilotom, digitálnemu prepínaniu, počasiu, audiosystému Fusion-Link™, médiám, VHF, AIS, údajom motora, snímačom kurzu - ako je napríklad snímač SteadyCast™ - a ďalším zariadeniam z jednej obrazovky.

APLIKÁCIA ACTIVECAPTAIN
APLIKÁCIA ACTIVECAPTAIN

Vstavané pripojenie Wi-Fi® sa spája s bezplatnou mobilnou aplikáciou typu "všetko v jednom" na prístup k funkcii OneChart™, inteligentným upozorneniam, aktualizáciám softvéru, údajom Garmin QuickDraw Community a ďalším.

ActiveCaptain
Spravujte svoje námorné zážitky pomocou bezplatnej aplikácie ActiveCaptain®.
Force
Výkonné. Efektívne. Tichý. Force™ elektromotor .

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.