ECHOMAP™ Ultra UHD 122sv

VŠETKY NÁSTROJE POTREBNÉ NA ÚSPEŠNÝ RYBOLOV

Kombinácia 12-palcovej dotykovej obrazovky chartplottera a sonaru čitateľná na slnečnom svetle obsahuje našu základnú mapu celého sveta a balík snímačov pridáva tradičné sonary CHIRP a sonary s ultravysokým rozlíšením.

ikony echoMAP™ Ultra UHD 122sv

Lepší rybolov prichádza
v zabudovanej verzii.

PODPORA LIVESCOPE™ SONAR
PODPORA LIVESCOPE™ SONAR

ECHOMAP Ultra 122sv podporuje celý rad snímačov Garmin vrátane sonarových snímačov Panoptix™ a skenovacieho sonarového systému Panoptix LiveScope™ LVS12 (predáva sa samostatne).

VSTAVANÝ SONAR
VSTAVANÝ SONAR

Vďaka dodávanej sonde GT52HW-TM získate tradičný sonar Garmin CHIRP a skenovacie sonary CHIRP ClearVü a CHIRP SideVü (modely s označením SV). Vďaka trom skenovacím frekvenciám sonaru a o 20 % väčšiemu dosahu nášho sonaru UHD SideVü získate špičkový výkon vo všetkých hĺbkach.

ŽIVÉ PALETY FARIEB
ŽIVÉ PALETY FARIEB

Vysokokontrastné živé palety farieb skenovacieho sonaru uľahčujú rozlišovanie cieľov a štruktúr.

PRIDAJTE SI MAPY
PRIDAJTE SI MAPY

Zažite bezkonkurenčné pokrytie a detaily s voliteľnou mapou BlueChart g3 s integrovanými údajmi Navionics® a technológiou Auto Guidance.

QUICKDRAW CONTOURS
QUICKDRAW CONTOURS

Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™.

Zostaňte
v spojení
na vode
aj mimo nej.

S MOŽNOSŤOU PRIPOJENIA K SIETI
S MOŽNOSŤOU PRIPOJENIA K SIETI

Ak máte na lodi viacero kompatibilných jednotiek ECHOMAP Ultra 10 a 12 palcov alebo ECHOMAP Plus alebo UHD 7 a 9 palcov, môžete medzi nimi zdieľať informácie - napríklad sonar, používateľské údaje a mapy.

KOMPATIBILITA SO SIEŤOU NMEA 2000®
KOMPATIBILITA SO SIEŤOU NMEA 2000®

Pripojte sa ku kompatibilným autopilotom, digitálnemu prepínaniu, počasiu, audiosystému Fusion-Link™, médiám, VHF, AIS, údajom motora, snímačom kurzu - ako je napríklad snímač SteadyCast™ - a ďalším zariadeniam z jednej obrazovky.

APLIKÁCIA  ACTIVECAPTAIN
APLIKÁCIA  ACTIVECAPTAIN

Vstavané pripojenie Wi-Fi® sa spája s bezplatnou mobilnou aplikáciou typu "všetko v jednom" na prístup k funkcii OneChart™, inteligentným upozorneniam, aktualizáciám softvéru, údajom Garmin QuickDraw Community a ďalším. 

KOMPATIBILITA S FORCE™ TROLLING MOTOROM
KOMPATIBILITA S FORCE™ TROLLING MOTOROM

Ovládajte najvýkonnejší a najúčinnejší dostupný trollingový motor, nasmerujte ho na body trasy, sledujte stopy a ďalšie funkcie z obrazovky vášho mapového plotra.

VEZMITE SI HO SO SEBOU
VEZMITE SI HO SO SEBOU

Udržujte svoj ECHOMAP Ultra v bezpečí. Káble sa pripájajú priamo do rýchloupínacieho držiaka, ktorý umožňuje rýchlu inštaláciu a demontáž zariadenia.

Všetko uvidíte
vďaka skenovaciemu
sonarovému systému
Ultra High Definition.

ActiveCaptain
Spravujte svoje námorné zážitky pomocou bezplatnej aplikácie ActiveCaptain®.
Force
Výkonné. Efektívne. Tichý. Force™ elektromotor .

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.