ECHOMAP™ UHD2 Touch 72sv

KOMBINOVANÝ MAPOVÝ PLOTTER S INTEGROVANÝM SONAROM

Hovorí sa, že miestni obyvatelia poznajú svoje vody najlepšie. Ale ten, kto to tvrdí, nikdy nelovil s chartplotterom/sonarom ECHOMAP UHD2 s jasným, ostrým obrazom sonaru, prehľadným displejom a intuitívnym ovládaním.

ikony echoMAP™ UHD2 Touch 72cv

Lepšie už to
ani byť nemôže.

PODPORA SONAROV
PODPORA SONAROV

Pred tradičným sonarom s výnimočne čistým obrazom a skenovacími sonarmi ClearVü a SideVü sa neskryje ani ryba. Chartplotter ECHOMAP UHD2 podporuje aj LiveScope™ live scan sonar.

PALETA ŽIVÝCH FARIEB
PALETA ŽIVÝCH FARIEB

Vysokokontrastný skenovací sonar so živou paletou farieb umožňuje ľahšie ako kedykoľvek predtým rozlíšiť ciele a objekty.

PRIPOJTE SONAROVÚ SONDU
PRIPOJTE SONAROVÚ SONDU

ECHOMAP UHD2 podporuje rôzne typy sonarov Garmin. 7" chartplotter sa dodáva v kombinácii so sonarovou sondou GT54.

ĎALŠIE MAPY
ĎALŠIE MAPY

Vychutnajte si výnimočné pokrytie a detailnosť voliteľných integrovaných máp Garmin Navionics+ alebo voliteľných prémiových máp Garmin Navionics Vision, ktoré ponúkajú tieňovanie reliéfu, satelitné a sonarové snímky a ďalšie funkcie. Súčasťou je aj ročné predplatné na denné sťahovanie aktualizácií.

BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE
BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE

Ak máte na lodi iný kompatibilný chartplotter ECHOMAP UHD2, môžete s ním bezdrôtovo zdieľať informácie, ako sú sonarové údaje, trasové body alebo trasy.

APLIKACIA ACTIVECAPTAIN®
APLIKÁCIA ACTIVECAPTAIN®

Vďaka integrovanému Wi-Fi® môžete zariadenie spárovať s mobilnou aplikáciou, ktorá ponúka prístup k OneChart™, inteligentným upozorneniam, aktualizáciám softvéru, údajom komunity Garmin QuickDraw a ďalším.

TECHNOLÓGIA AUTO GUIDANCE+™
TECHNOLÓGIA AUTO GUIDANCE+™

Chartplottery s integrovanými mapami Garmin Navionics+ umožňujú stiahnuť technológiu Auto Guidance+ prostredníctvom aplikácie ActiveCaptain.

PREPOJENIE S MOTOROM FORCE®
PREPOJENIE S MOTOROM FORCE®

Chartplotter ECHOMAP UHD2 môžete bezdrôtovo pripojiť k prednému elektromotoru FORCE a vytvárať a sledovať trasy, navigovať k bodom trasy, ovládať rýchlosť, sledovať stav batérie atď.

VIACPÁSMOVÉ GPS
VIACPÁSMOVÉ GPS

Viacpásmová navigácia GPS zobrazuje presnejšiu polohu, najmä v oblastiach, kde sa signál odráža alebo je slabý.

ActiveCaptain
Objavte všetky výhody aplikácie ActiveCaptain®.
Force
Výkonné. Efektívne. Tichý. Force™ elektromotor .

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.